ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10717478
nr 1071 7478
Guldfärgad, blad, 78x62
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:54:17
28/11 15:43:40